PPD

Your venue search made easy

Večeře a zábava

Již nemusíte ztrácet čas a hledat, kam zajít v Praze na večeři a spojit jí se zábavou. My jsme to udělali za vás a zde jsou finalisté. Tyto restaurace jsou živé a rozhodně se nudit nebudete. Zažijte Teppanyaki a karaoke nebo koncert a autentické hamburgery. Ceny se pohybují v rozmezí od 165 do 1 100 kč. 

Zarezervujte si BEZPLATNĚ místo v restauracích. ZDARMA vám rádi poradíme, která restaurace nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Vyberte si, která místnost v restauraci se vám nejvíce líbí, zarezervujte si místo nebo nás kontaktujte a my vše zařídíme za vás. Ať je to romantická večeře pro 2 nebo firemní večírek pro 200 osob, žádné přání pro nás není příliš malé nebo velké. Děkujeme, že využíváte služeb Prague Private Dining.

Na mapě Seznam všech

Aromi

Kuchyně
Italská, Dary moře a Rybí
Místo
Praha 2
Kapacita
90 sedících / 120 stojících
Hlavní chod
295–425 Kč

Aromi nabízí širokou škálu čerstvých ryb a mořských plodů. Uprostřed restaurantu se nachází velký stůl se sýry. Restaurace má v letní sezóně otevřenou zahrádku až pro 40 osob. Vinotéka čítá 300 etiket italských vín a přes sto druhů grappy. Majitelem restaurace je italský šéfkuchař Riccardo Lucque.

Rezervovat Detaily restaurace Aromi

Asian Temple

Kuchyně
Sushi a Asijská, Dary moře a Rybí, Sushi, Asijská, Asie a Pacifik, Orientální
Místo
Praha 1 - Stare Mesto
Kapacita
250 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
299–1000 Kč

Originalita celé restaurace vychází z její pestrosti. Nejenže zde mohou hosté ochutnat ty nejlepší speciality z celé Asie, ale mohou si užít i nevšední koktejly na jednom ze dvou barů. Pro milovníky hudby a tance je každý večer přichystán zajímavý program, který vytváří unikátní atmosféru.

Rezervovat Detaily restaurace Asian Temple

Boscolo Fine Dining Salon

Kuchyně
Italská, Mezinárodní, Středozemní
Místo
Prague 1
Kapacita
40 sedících / 70 stojících
Hlavní chod
345–645 Kč

Restaurace Salon v nádherném prostředí novorenesančního paláce hotelu Boscolo Prague nabízí středozemní kuchyni se zaměřením na regionální italské speciality. Jídla se připravují z těch nejčerstvějších surovin, které si šéfkuchař sám vybírá. Lahodné pokrmy jsou doplněny širokým výběrem vín a profesionální obsluhou. 

Rezervovat Detaily restaurace Boscolo Fine Dining Salon

Brewery and Restaurant Marina

Kuchyně
Italská, Česká, Dary moře a Rybí, Středozemní
Místo
Prague 7
Kapacita
350 sedících / 400 stojících
Hlavní chod
149–539 Kč

Marina se nachází v romantickém prostředí na břehu Vltavy přímo v areálu holešovického přístavu v Praze Holešovicích. Naši hosté si mohou užít stylové prostředí středomořské restaurace I příjemné posezení v české části s vlastním pivovarem, kde mohou ochutnat jak piva klasická, tak I vícestupňové speciály z vlastní produkce.  

Rezervovat Detaily restaurace Brewery and Restaurant Marina

Buddha-Bar Prague

Kuchyně
Sushi, Asie a Pacifik
Místo
Praha 1
Kapacita
100 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
390–1575 Kč

Buddha-Bar v Praze vám nabízí dvě rozlehlá podlaží (přibližně 500 metrů čtverečních) s vysokými stropy a nemalé množství míst, která vám nabídnou soukromí k večeři, posezení a kde budete vidět a zároveň viděni. 

Rezervovat Detaily restaurace Buddha-Bar Prague

CAFE 80's

Kuchyně
Mezinárodní
Místo
Prague 1
Kapacita
130 sedících / 290 stojících
Hlavní chod
150–490 Kč
Nově zrekonstruovaný music club a café restaurant v centru Prahy. Dvoupatrový prostor s dobovým interiérem nabízí dvě patra zábavy! Přízemí: stylový café restaurant & bar, suterén: music club s unikátní svítící podlahou, prostorným  barem a VIP lounge, kde pro Vás DJ hraje ty největší pecky 80. let, a kde zaručeně prošoupete podrážky. Stylově oblečený milý personál a barmani pro Vás připravují koktejly z nově navržené řady Cocktails & Dreams, kterou si nesmíte nechat ujít. Váš večírek či oslava tak zůstane nezapomenutelným zážitkem pro všechny přátele, kolegy nebo klienty. Bližší informace Vám rádi poskytneme obratem a zajistíme prohlídku prostor. Těšíme se na Vás zpátky v minulosti!  

Rezervovat Detaily restaurace CAFE 80's

Cinda

Kuchyně
Česká
Místo
Praha 5
Kapacita
130 sedících / 250 stojících
Hlavní chod
149–289 Kč

Areál Císařská louka je ideálním místem pro pořádání soukromých a firemních akcí. Dle potřeby jsme schopni naplánovat a realizovat celou akci od cateringu, přes program až po výzdobu. Rádi Vám pomůžeme s přípravou jednoduchého posezení, ale i s celodenní akcí a doprovodným programem.

Rezervovat Detaily restaurace Cinda

Crazy Cow Steakhouse

Kuchyně
Mezinárodní, Dary moře a Rybí, Steakhouse
Místo
Praha 1
Kapacita
150 sedících / 170 stojících
Hlavní chod
140–480 Kč
V nové steakové restauraci v samém srdci Prahy budete překvapeni rozmanitou nabídkou obřích steaků z jihoamerického hovězího za neuvěřitelnou cenu. Restaurace má dvě patra a může být využita i pro větší firemní akce.   

Rezervovat Detaily restaurace Crazy Cow Steakhouse

Divinis

Kuchyně
Italská
Místo
Praha 1
Kapacita
60 sedících / 60 stojících
Hlavní chod
225–495 Kč

Vidíme italskou kuchyni jako kuchyni založenou na čerstvosti surovin, kde si jen to nejlepší zaslouží být servírováno na stůl. Vaříme z toho co je čerstvé a dobré, dáváme přednost základním surovinám a jednoduché věci  se mění v něco velkolepého.

Rezervovat Detaily restaurace Divinis

Hard Rock Cafe Prague

Kuchyně
Mezinárodní, Americká
Místo
Praha 1
Kapacita
400 sedících / 800 stojících
Hlavní chod
285–630 Kč

Hard Rock Cafe je unikátní třípatrová restaurace o rozloze 1900 metrů čtverečních,  má 2 bary, podium pro koncerty a obsáhlou sbírku memorabilií od rockových hvězd. Celému interiéru dominuje na zakázku vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary.

Rezervovat Detaily restaurace Hard Rock Cafe Prague

Hergetova Cihelna

Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Místo
Praha 1
Kapacita
450 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
235–595 Kč

Pražané i turisté sem přicházejí ochutnat kreativní variace na oblíbená česká a mezinárodní jídla, gurmánské saláty a vůbec nejčerstvější mořské ryby a produkty. Úchvatný výhled, příjemná atmosféra, rozumné ceny – každý si zde najde to své.

Rezervovat Detaily restaurace Hergetova Cihelna

Jazz & Cocktail Club U Staré Paní

Kuchyně
Mezinárodní
Místo
Praha 1
Kapacita
95 sedících / 125 stojících
Hlavní chod
95–145 Kč

Nově zrekontstruovaný legendární jazzklub ve stylu konce 19.století. Denní program živé jazzové hudby, nabízíme velký výběr prémiového alkoholu, výborná malá jídla. Klademe důraz na kvalitu, profesionální přístup je samozřejmostí. Podnik pojme více než 100 hostů.

Rezervovat Detaily restaurace Jazz & Cocktail Club U Staré Paní

Kampa Park

Kuchyně
Mezinárodní, Dary moře a Rybí
Místo
Praha 1
Kapacita
200 sedících / 300 stojících
Hlavní chod
465–895 Kč

Tuto luxusní restauraci si oblíbily české i zahraniční celebrity díky její skvostné gurmánské kuchyni, která zahrnuje špičkově servírované rybí i masové lahůdky spolu s více než 150 druhy vína. Vyberte si mezi stylovými místnostmi nebo intimní terasou nad řeknou s výhledem na Karlův most.

Rezervovat Detaily restaurace Kampa Park

La Bodeguita del Medio

Kuchyně
Mezinárodní, Kreolská, Dary moře a Rybí, Steakhouse
Místo
Praha 1
Kapacita
216 sedících / 400 stojících
Hlavní chod
210–908 Kč

Vyhlášený bar v koloniálním stylu staré Havany s vůní kubánských specialit, šťavnatých steaků a čerstvých ryb. Atmosféra Bodeguity je vždy prosycena vůní čerstvé máty, špičkových kubánských doutníků a strhujícími rytmy svádivé salsy. 

Rezervovat Detaily restaurace La Bodeguita del Medio

La Finestra in Cucina

Kuchyně
Italská
Místo
Praha 1
Kapacita
75 sedících / 110 stojících
Hlavní chod
495–725 Kč

Italská restaurace specializující se na přípravu mas pocházejících z bio farem z Itálie, Španělska a USA. Přátelský personál, který dokáže poradit při výběru jídla a vína, příjemná rodinná atmosféra a největší sbírka italského vína v České Republice.

Rezervovat Detaily restaurace La Finestra in Cucina

Luka Lu Restaurant

Kuchyně
Středozemní, Dary moře a Rybí
Místo
Praha 1
Kapacita
141 sedících / 141 stojících
Hlavní chod
145–445 Kč

V klíckách švitoří zebřičky a kanárci, zdi i stropy zdobí nábytek vzhůru nohama a na talířích se servírují dokonalé balkánské speciality. Pojďte s námi plout po moři barev, vůní a chutí.

Rezervovat Detaily restaurace Luka Lu Restaurant

NOSTRESS Cafe Restaurant

Kuchyně
Francouzská, Asie a Pacifik
Místo
Praha 1
Kapacita
150 sedících / 300 stojících
Hlavní chod
230–480 Kč

French Asian Fusion. Ať vaše chuťové buňky touží po mušlích Sv. Jakuba, humrové polévce či pařížském tataráku, u nás můžete ochutnat vše obklopeni stylovou atmosférou a personálem, který vám splní všechna vaše přání.

Rezervovat Detaily restaurace NOSTRESS Cafe Restaurant

The Dutch Pub Steak & Burger

Kuchyně
Česká, Mezinárodní, Americká, Steakhouse
Místo
Prague 1 - Nové Město
Kapacita
120 sedících / 160 stojících
Hlavní chod
155–495 Kč

Jako na holandské plachetnici, tak se budete cítit, když z Vladislavovy ulice v Praze 1 vstoupíte do restaurace Dutch Pub. Naše stylová restaurace v blízkosti metra B – Národní třída nabízí mezinárodní menu ve stylu steak & burger a širokou nabídkou piv. Zaujme Vás impozantním dřevěným interiérem v holandském koloniálním stylu,monumentálním barem, velikou otevřenou kuchyní, širokou světových lihovin a dvěma projekcemi, na kterých můžete promítnout nejvýznamnější body Vašich úspěchů v podnikání. 

Rezervovat Detaily restaurace The Dutch Pub Steak & Burger