PPD

Your venue search made easy

Asian Temple

Objevte krásnou a originální asijskou kuchyni v srdci Prahy

Originalita celé restaurace vychází z její pestrosti. Nejenže zde mohou hosté ochutnat ty nejlepší speciality z celé Asie, ale mohou si užít i nevšední koktejly na jednom ze dvou barů. Pro milovníky hudby a tance je každý večer přichystán zajímavý program, který vytváří unikátní atmosféru.

Počet místnosti
3
Kapacita
250 sedících / 500 stojících
Kuchyně
Sushi a Asijská, Dary moře a Rybí, Sushi, Asijská, Asie a Pacifik, Orientální
Hlavní chod
299–1000 Kč

přistupný, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Bar

V restauraci se nachází celkově dva bary. První objevíte ihned při vašem vstupu do restaurace a druhý více intimní se skrývá v zadní části podniku. Oba bary obsahují širokou škálu toho nejlepšího alkoholu spolu s talentovanými barmany, kteří vám připraví na co máte momentálně chuť.

Míst pro sedící
50
Míst pro stojící
50

Rezervovat

Lounge

V prostředí části se nachází stylový lounge, který je hojně navštěvován díky možnosti nerušeného kouření vodní dýmky a zároveň zde hraje náš DJ Raffael de La Rue oblíbenou deep house music.

Míst pro sedící
50
Míst pro stojící
50

Rezervovat

Main Restaurant

Samotná restaurace je rozdělena do několika částí a hosté si tak mohou sami zvolit, zda-li chtějí mít více soukromí v zadní části místnosti a nerušeně si tak vychutnat svůj pokrm nebo mohou být usazeni více ve středu dění, kde mohou sledovat celý chod restaurace včetně sledování otevřené kuchyně a umění našich kuchařů. Restaurace nabízí i dvě menší příjemné terasy.

Míst pro sedící
170
Míst pro stojící
250

Rezervovat