PPD

Your venue search made easy

Brunch v Praze

Pražské restaurace se předhánějí, která nabídne pestřejší škálu kulinářských brunch specialit. Nemusíte dlouho hledat a stačí se podívat na naše restaurace, které nabízejí úžasné brunche a též neopomínají nejmenší gurmány. Doporučujeme si udělat rezervaci,  restaurace jsou většinou pro tyto příležitosti velmi plné. 

Zarezervujte si BEZPLATNĚ místo v restauracích. ZDARMA vám rádi poradíme, která restaurace nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Vyberte si, která místnost v restauraci se vám nejvíce líbí, zarezervujte si místo nebo nás kontaktujte a my vše zařídíme za vás. Ať je to romantická večeře pro 2 nebo firemní večírek pro 200 osob, žádné přání pro nás není příliš malé nebo velké. Děkujeme, že využíváte služeb Prague Private Dining.

Na mapě Seznam všech

Hergetova Cihelna

Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Místo
Praha 1
Kapacita
450 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
235–595 Kč

Pražané i turisté sem přicházejí ochutnat kreativní variace na oblíbená česká a mezinárodní jídla, gurmánské saláty a vůbec nejčerstvější mořské ryby a produkty. Úchvatný výhled, příjemná atmosféra, rozumné ceny – každý si zde najde to své.

Rezervovat Detaily restaurace Hergetova Cihelna

Letenský zámeček

Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Místo
Praha 7
Kapacita
474 sedících / 1200 stojících
Hlavní chod
135–385 Kč

Jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historický střed Prahy. Najdete tu tři restaurace, zahradní terasu, hřiště na pétanque, nekuřácké prostředí a wi-fi pokrytí všech prostor, skvělou kuchyni, vybraná vína a vstřícnou obsluhu.

Rezervovat Detaily restaurace Letenský zámeček

NOSTRESS Cafe Restaurant

Kuchyně
Francouzská, Asie a Pacifik
Místo
Praha 1
Kapacita
150 sedících / 300 stojících
Hlavní chod
230–480 Kč

French Asian Fusion. Ať vaše chuťové buňky touží po mušlích Sv. Jakuba, humrové polévce či pařížském tataráku, u nás můžete ochutnat vše obklopeni stylovou atmosférou a personálem, který vám splní všechna vaše přání.

Rezervovat Detaily restaurace NOSTRESS Cafe Restaurant

Spices Restaurant and Bar

Kuchyně
Mezinárodní, Sushi a Asijská, Dary moře a Rybí, Sushi, Asijská, Asie a Pacifik, Orientální
Místo
Prague 1 - Malá Strana
Kapacita
70 sedících / 150 stojících
Hlavní chod
245–695 Kč

Restaurace a bar Spices nabízí kreativní nabídku asijských pokrmů a vynikajících koktejlů. Různé možnosti usazení hostů dělá ze Spices perfektní místo pro jakoukoli příležitost. Od romantické večeře, přes privátní stolování ve vinném sklepě až po chic koktejl party v Lounge a na venkovní terase.

Rezervovat Detaily restaurace Spices Restaurant and Bar