PPD

Your venue search made easy

Letenský zámeček

Skvělá restaurace s fantastickým výhledem na Prahu.

Jedinečná restaurace v srdci Letenských sadů s nádherným výhledem na historický střed Prahy. Najdete tu tři restaurace, zahradní terasu, hřiště na pétanque, nekuřácké prostředí a wi-fi pokrytí všech prostor, skvělou kuchyni, vybraná vína a vstřícnou obsluhu.

Počet místnosti
4
Kapacita
474 sedících / 1200 stojících
Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Hlavní chod
135–385 Kč

přistupný, catering mimo místo, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty

Nabídka Cateringu

Catering dle vašich přání na vyžádání.

Místnosti restaurace

Privátní věžička

Ve věži Letenského zámečku se ukrývá útulná místnost s jediným stolem a čtyřmi židlemi. Za symbolický nájem si tu nerušeně vychutnáte nejen lahůdky z nabídky naší restaurace, ale i výhled na starobylou Prahu. Dopřejte svým očím i ústům něco jedinečného.

Míst pro sedící
4
Míst pro stojící
4

Rezervovat

Brasserie Ullmann

Skvělá gastronomie ve středozemním duchu. V moderním interiéru si můžete dopřát zahraniční speciality jako mušle Sv. Jakuba nebo čerstvého tuňáka na pravém rizotu. Rádi vám pomůžeme i s výběrem vhodného vína z pečlivě sestaveného vinného lístku.

Míst pro sedící
40
Míst pro stojící
50

Rezervovat

Restaurace Belcredi

Báječné místo pro gala večeři při svíčkách v historickém prostředí klasicistního sálu s vysokými stropy. Podáváme pestrá gurmánská menu s prvotřídními domácími i zahraničními víny za laskavé ceny. Ideální pro svatební hostiny a oslavy.

Míst pro sedící
130
Míst pro stojící
150

Rezervovat

Zahradní restaurace

Možná nejznámější a nejoblíbenější zahradní restaurace v Praze. Staré město máte před sebou jako na dlani a k tomu pivo, grilované speciality nebo pizzu - všude uvolněná letní nálada. Rádi vám uspořádáme i velkolepou zahradní párty třeba pro tisíc hostů.

Míst pro sedící
300
Míst pro stojící
1000

Rezervovat