PPD

Your venue search made easy

Etnická a speciální

Od dob sametové revoluce se do českých restaurací vneslo mnoho mezinárodních kulinářských vlivů, chutí a vůní. Místní šéfkuchaři využívají těchto exotických ingrediencí, chutí a aroma v nejrozmanitějších menu. Praha láká turisty, mezinárodní rezidenty a majitele restaurací, kteří s sebou přiváží mezinárodní zkušenosti a obohacují českou gurmánskou scénu. Ceny za hlavní jídlo se pohybují od 145 do 1 500 kč. 

Zarezervujte si BEZPLATNĚ místo v restauracích. ZDARMA vám rádi poradíme, která restaurace nejlépe vyhovuje vašim požadavkům. Vyberte si, která místnost v restauraci se vám nejvíce líbí, zarezervujte si místo nebo nás kontaktujte a my vše zařídíme za vás. Ať je to romantická večeře pro 2 nebo firemní večírek pro 200 osob, žádné přání pro nás není příliš malé nebo velké. Děkujeme, že využíváte služeb Prague Private Dining.

Na mapě Seznam všech

Buddha-Bar Prague

Kuchyně
Sushi, Asie a Pacifik
Místo
Praha 1
Kapacita
100 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
390–1575 Kč

Buddha-Bar v Praze vám nabízí dvě rozlehlá podlaží (přibližně 500 metrů čtverečních) s vysokými stropy a nemalé množství míst, která vám nabídnou soukromí k večeři, posezení a kde budete vidět a zároveň viděni. 

Rezervovat Detaily restaurace Buddha-Bar Prague

Café Buddha

Kuchyně
Sushi, Asijská, Thajská kuchyně
Místo
Praha 2
Kapacita
24 sedících / 30 stojících
Hlavní chod
245–300 Kč

Thajská a sushi restaurace Cafe Buddha Balbínova je skrytý thajský klenot Prahy. Všechny recepty jsou původní od thajských babiček, které majitel nasbíral při pětiletých toulkách po Asii. Kuchařka Lucky, která je z malé vesničky Petchaburi spolu s šéfkuchařem a majitelem Štěpánem Návratem vás svými specialitami vezmou na toulky po Thajsku.

 

 

Rezervovat Detaily restaurace Café Buddha

La Bodeguita del Medio

Kuchyně
Mezinárodní, Kreolská, Dary moře a Rybí, Steakhouse
Místo
Praha 1
Kapacita
216 sedících / 400 stojících
Hlavní chod
210–908 Kč

Vyhlášený bar v koloniálním stylu staré Havany s vůní kubánských specialit, šťavnatých steaků a čerstvých ryb. Atmosféra Bodeguity je vždy prosycena vůní čerstvé máty, špičkových kubánských doutníků a strhujícími rytmy svádivé salsy. 

Rezervovat Detaily restaurace La Bodeguita del Medio

Luka Lu Restaurant

Kuchyně
Středozemní, Dary moře a Rybí
Místo
Praha 1
Kapacita
141 sedících / 141 stojících
Hlavní chod
145–445 Kč

V klíckách švitoří zebřičky a kanárci, zdi i stropy zdobí nábytek vzhůru nohama a na talířích se servírují dokonalé balkánské speciality. Pojďte s námi plout po moři barev, vůní a chutí.

Rezervovat Detaily restaurace Luka Lu Restaurant

NOSTRESS Cafe Restaurant

Kuchyně
Francouzská, Asie a Pacifik
Místo
Praha 1
Kapacita
150 sedících / 300 stojících
Hlavní chod
230–480 Kč

French Asian Fusion. Ať vaše chuťové buňky touží po mušlích Sv. Jakuba, humrové polévce či pařížském tataráku, u nás můžete ochutnat vše obklopeni stylovou atmosférou a personálem, který vám splní všechna vaše přání.

Rezervovat Detaily restaurace NOSTRESS Cafe Restaurant

Pepe Lopez Restaurante Mexicano

Kuchyně
Mezinárodní, Dary moře a Rybí, Steakhouse
Místo
Praha 1
Kapacita
300 sedících / 500 stojících
Hlavní chod
199–499 Kč

Čtyři patra plná nevšedních zážitků - restaurace s unikátním designem propracovaným do nejmenších detailů s živou hudbou, koktejl bar podávající drinky z tequily a čerstvého ovoce a music club nabízející nejen atraktivní prostor pro výjimečné akce. K tomu přidejte delikátní jídlo a milou obsluhu a poznejte opravdovou chuť Mexika.

Rezervovat Detaily restaurace Pepe Lopez Restaurante Mexicano

Samarkand

Kuchyně
Uzbecká
Místo
Praha 1
Kapacita
65 sedících / 75 stojících
Hlavní chod
180–400 Kč

Celá naše restaurace je prodchnuta Samarkandem, zářivým a pohostinným uzbeckým duchem. Východní ručně tkané koberce s bohatými a různorodými vzory dodají každému návštěvníkovi pocit tepla a pohodlí. Keramická mozaika na stěnách je zhotovena stejně jako mozaiky na starých medresách (náboženské školy při mešitách) a pomátkách starobylého Samarkandu.

Rezervovat Detaily restaurace Samarkand

Samurai

Kuchyně
Japonská, Sushi
Místo
Praha 2
Kapacita
150 sedících / 400 stojících
Hlavní chod
150–1150 Kč

Jako jediná sushi japonská restaurace v České Republice nabízíme teppanyaki – přípravu jídla přímo před Vámi na speciálně upravených stolech s digestoří, během které Vám naši asijští kuchaři předvedou nevšední show s noži.

Rezervovat Detaily restaurace Samurai

Tbilisi Georgian Restaurant

Kuchyně
Gruzijská
Místo
Praha 1
Kapacita
120 sedících / 150 stojících
Hlavní chod
180–550 Kč

Vítejte v autentické Gruzínské restauraci, jen pár kroků od Malostranského náměstí a zahrad Pražského hradu. Tbilisi vám nabízí tradiční speciality jako Chačapuri - placka zapečená se sýrem nebo šašlik, což je čerstvé maso marinované v mladé cibuli a pečené na dřevěném uhlí. Místní specialitou je též pečený jeseter. Od úterý do neděle umocňuje váš zážitek žívá hudba.

Rezervovat Detaily restaurace Tbilisi Georgian Restaurant