PPD

Your venue search made easy

Luka Lu Restaurant

Domácí balkánská kuchyně překypující chutěmi a barvami.

V klíckách švitoří zebřičky a kanárci, zdi i stropy zdobí nábytek vzhůru nohama a na talířích se servírují dokonalé balkánské speciality. Pojďte s námi plout po moři barev, vůní a chutí.

Počet místnosti
5
Kapacita
141 sedících / 141 stojících
Kuchyně
Středozemní, Dary moře a Rybí
Hlavní chod
145–445 Kč

přistupný, catering mimo místo, parkoviště, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Nabídka Cateringu

Na vyžádání.

Místnosti restaurace

Přední restaurace

Když vejdete do Luka Lu, budete si připadat jako ve snu. Tato eklektická restaurace je bez nadsázky nejzajímavějším interiérem, kde jste kdy jedli. Balkánské speciality, nábytek na stropě a paleta barev tančí před vašimi smysly. Přijďte se inspirovat...

Míst pro sedící
16
Míst pro stojící
16

Rezervovat

Nekuřácká

Tato útulná místnost s modrými okenicemi, židlemi na stropě a hravými malbami na zdech nabízí ideální prostředí pro soukromou nebo firemní akci. Přijďte si pochutnat na pečených paprikách nebo čerstvých kalamári grilovaných na lávovém grilu.

Míst pro sedící
20
Míst pro stojící
20

Rezervovat

Letní zahrádka

Vychutnejte si Luka Lu atmosféru a pohodu na venkovní zahrádce. Přijďte na rychlý pracovní nebo soukromý oběd a nechte se unést kreativními chutěmi a vůněmi čerstvých ryb a zeleniny uprostřed magické atmosféry Malé Strany.

Míst pro sedící
25
Míst pro stojící
25

Rezervovat

Zimní zahrada

Nechte se unést duhou barev, vůní a chutí. Kde jinde najdete loď na zdi, palmy a květiny, prosklený strop, kterým můžete vidět noční oblohu romantické Malé Strany a po modrých schodech vyjít na "horní palubu", kde můžete strávit večer v naprostém soukromí.

Míst pro sedící
30
Míst pro stojící
30

Rezervovat

Letní zahrada

Skrytá oáza uprostřed Malé Strany. Budete obklopeni stejným eklektickým designem celé restaurace spolu s palmami, květinami a exotickými papoušky. Pro soukromí můžete vystoupit do horního patra. Je možné na vyžádání otevřit i v teplejších zimních měsících.

Míst pro sedící
50
Míst pro stojící
50

Rezervovat