PPD

Your venue search made easy

Spices Restaurant and Bar

Asijská kuchyně a originální koktejly

Restaurace a bar Spices nabízí kreativní nabídku asijských pokrmů a vynikajících koktejlů. Různé možnosti usazení hostů dělá ze Spices perfektní místo pro jakoukoli příležitost. Od romantické večeře, přes privátní stolování ve vinném sklepě až po chic koktejl party v Lounge a na venkovní terase.

Počet místnosti
4
Kapacita
70 sedících / 150 stojících
Kuchyně
Mezinárodní, Sushi a Asijská, Dary moře a Rybí, Sushi, Asijská, Asie a Pacifik, Orientální
Hlavní chod
245–695 Kč

přistupný, parkoviště, nekuřácký prostor, hotelové pokoje, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Spices Lounge & Terrace

Spices Lounge nabízí lákavý výběr jídel, od klasických snídaní přes lehké obědy až po delikátní svačiny. Propojený s venkovní krytou a vyhřívanou terasou nabízí stolujícím možnost usadit se uvnitř, nebo vychutnat jídlo al fresco.

Míst pro sedící
15
Míst pro stojící
30

Rezervovat

Historic Wine Cellar

Restaurace a bar Spices nabízí skrytý prostor na soukromé oslavy, příjemný vinný sklep ukrytý přímo pod restaurací. Tento autentický prostor na privátní akce umožňuje pohodlně usadit až 20 hostů.

Míst pro sedící
20
Míst pro stojící
40

Rezervovat

Spices Private Room

Umístěný v úrovni restaurace, tento jedinečný prostor na privátní stolování umožňuje pohodlně usadit až 20 hostů. S nabídkou speciálně navržených menu a balíčků šéfkuchaře Stephena Senewiratne, je tento prostor oblíbenou volbou pro jakoukoli příležitost. 

Míst pro sedící
20
Míst pro stojící
40

Rezervovat

Chybějící překlad

V prostředí restaurace Spices s nádherným renesančním klenutým stropem a soudobým designem, má šéfkuchař Stephen Senewiratne dokonalé zázemí pro svoji výjimečnou kuchyni. Spices je každoročně zahrnuta v Michelinském průvodci a láká jak hotelové hosty, tak místní klientelu.
Míst pro sedící
40
Míst pro stojící
60

Rezervovat