PPD

Your venue search made easy

Hard Rock Cafe Prague

V Domě U Rotta, nádherně dekorovaném neorenesančními freskami, 50m od Staroměstského náměsti.

Hard Rock Cafe je unikátní třípatrová restaurace o rozloze 1900 metrů čtverečních,  má 2 bary, podium pro koncerty a obsáhlou sbírku memorabilií od rockových hvězd. Celému interiéru dominuje na zakázku vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary.

Počet místnosti
4
Kapacita
400 sedících / 800 stojících
Kuchyně
Mezinárodní, Americká
Hlavní chod
285–630 Kč

přistupný, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

MEZZANINE

Třetí patro, tzv.”Mezzanine”,  je ideálním místem pro soukromé party a VIP rezervace, které nabízí pohled z ptačí perspektivy na hlavní bar a podium. Na tomto patře najdete také malý privátní bar.

Míst pro sedící
78
Míst pro stojící
120

Rezervovat

Přízemí

K dispozici  jsou rozmanité prostory pro malé i velké skupiny, které chtějí zůstat tzv. v centru dění, a vychutnat si například hrající kapelu, zatímco si hosté vybírají z lákavého menu.

Míst pro sedící
100
Míst pro stojící
178

Rezervovat

První patro / lounge

Tento prostor zahrnující soukromý bar, je ideálním místem pro privátní rezervace menších i větších skupin. Prostor je dekorován ve stejném stylu jako zbytek restaurace, stěny zdobí hudební rekvizity od světových hvězd.

Míst pro sedící
120
Míst pro stojící
220

Rezervovat

Celá restaurace

Hard Rock Cafe Praha patří mezi největší Hard Rock Cafe v Evropě, nacházející se ve čtyřpatrovém Domě u Rotta, nádherně dekorovaném neorenesančními freskami. Zajišťujeme firemní večírky, skupinové rezervace, narozeninové párty pro děti i dospělé, tiskové konference, módní přehlídky a další....

 

Míst pro sedící
350
Míst pro stojící
600

Rezervovat