PPD

Your venue search made easy

Divinis

Naší prioritou je pravá chuť jídla. Chuť je u nás na prvním místě.

Vidíme italskou kuchyni jako kuchyni založenou na čerstvosti surovin, kde si jen to nejlepší zaslouží být servírováno na stůl. Vaříme z toho co je čerstvé a dobré, dáváme přednost základním surovinám a jednoduché věci  se mění v něco velkolepého.

Počet místnosti
4
Kapacita
60 sedících / 60 stojících
Kuchyně
Italská
Hlavní chod
225–495 Kč

nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Privátní kuřácká místnost

Pokud by jste chtěli více soukromí, je zde jen pro vás salónek v horní části restaurace. I zde si můžete pochutnat na kulinářských specialitách kladoucích důraz na čerstvost ryb, masa a ingrediencí, jejichž kombinace ve vás zanechá vzpomínky a touhu vrátit se.

Míst pro sedící
15
Míst pro stojící
20

Rezervovat

Týnská ulička

Divinis wine bar je ideálním místem pro setkání s přáteli nebo pro romantickou schůzku v příjemné atmosféře. Ať přijdete na Premium prosciutto nebo 4 chodové menu, u nás jste vždy přivítáni přátelským personálem a můžete posedět v mnoha útulných zákoutích.

Míst pro sedící
25
Míst pro stojící
30

Rezervovat

Malá Štupartská

Dekor restaurace je vytvořen známým italským architektem Lucianem Belcapem. Ihned jak vstoupíte, cítíte se jako doma. Je o vás skvěle postaráno. Zavřete oči a nechte se unést atmosférou a vůněmi těch nejčerstvějších surovin a ingrediencí. Bon Appetit.

Míst pro sedící
25
Míst pro stojící
30

Rezervovat

Celá restaurace

Pod taktovkou pana Zdeňka Pohlreicha vám budou servírovány ty nejlepší speciality pouze z čerstvých surovin. Přijďte si vychutnat tu pravou kombinaci atmosféry, výjimečných pokrmů a servisu na světové úrovni. 

Míst pro sedící
65
Míst pro stojící
80

Rezervovat