PPD

Your venue search made easy

CAFE 80's

Nezapomenutelné večírky v osmdesátkách.

Nově zrekonstruovaný music club a café restaurant v centru Prahy. Dvoupatrový prostor s dobovým interiérem nabízí dvě patra zábavy! Přízemí: stylový café restaurant & bar, suterén: music club s unikátní svítící podlahou, prostorným  barem a VIP lounge, kde pro Vás DJ hraje ty největší pecky 80. let, a kde zaručeně prošoupete podrážky. Stylově oblečený milý personál a barmani pro Vás připravují koktejly z nově navržené řady Cocktails & Dreams, kterou si nesmíte nechat ujít. Váš večírek či oslava tak zůstane nezapomenutelným zážitkem pro všechny přátele, kolegy nebo klienty. Bližší informace Vám rádi poskytneme obratem a zajistíme prohlídku prostor. Těšíme se na Vás zpátky v minulosti!  
Počet místnosti
2
Kapacita
130 sedících / 290 stojících
Kuchyně
Mezinárodní
Hlavní chod
150–490 Kč

přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Ground floor

Nově zrekonstruovaný music club a café restaurant v centru Prahy. Dvoupatrový prostor s dobovým interiérem nabízí dvě patra zábavy. V přízemí najdete stylový café restaurant & bar.

 

Míst pro sedící
100
Míst pro stojící
150

Rezervovat

Basement

Music club s unikátní svítící podlahou, prostorným  barem a VIP lounge, kde pro Vás DJ hraje ty největší pecky 80. let, a kde zaručeně prošoupete podrážky. Stylově oblečený milý personál a barmani pro Vás připravují koktejly z nově navržené řady Cocktails &Dreams, kterou si nesmíte nechat ujít. Váš večírek či oslava tak zůstane nezapomenutelným zážitkem pro všechny přátele, kolegy nebo klienty.

Míst pro sedící
110
Míst pro stojící
200

Rezervovat