PPD

Your venue search made easy

VINOdiVINO

Jedinečná italská restaurace s rozsáhlou vinotékou, přímo za Týnským chrámem

Stylová restaurace s rozsáhlou vinotékou, která nabízí přes 400 druhů vín nejvyšší kvality a mnoho druhů destilátů. Těšit se zde také můžete na středomořské pokrmy, pro jejichž přípravu jsou používány suroviny nejvyšší kvality. V restauraci je i možné zakoupit tradiční italské výrobky či vína a nasát originální italskou atmosféru.

Počet místnosti
3
Kapacita
48 sedících / 60 stojících
Kuchyně
Italská, Středozemní
Hlavní chod
190–490 Kč

parkoviště, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Zahrádka

Zahradní restaurace pro 12 osob nabízí od jara do podzimu příjemné posezení v poklidné uličce s úchvatným  výhledem na Týnský chrám.

Míst pro sedící
16
Míst pro stojící
0

Rezervovat

Horní restaurace

I zde se můžete potěšit pohledem na vína, rozčleněná dle regionů a zemí, typické italské sýry, salámy a tradiční produkty, které zde lze zakoupit. Lze zorganizovat kulinářské kurzy pro menší skupiny a nahlédnout do kuchařského umění šéfkuchaře Matteo L Altrelli z Puglie.

 

Míst pro sedící
18
Míst pro stojící
0

Rezervovat

Dolní restaurace

Výjimečný prostor, kde se můžete pokochat dechberoucím pohledem na expozici vín prvotřídní kvality a zároveň pozorovat šéfkuchaře při přípravě pokrmů.  Je také vhodný pro privátní večírky,  firemní akce a  řízené degustační večery, které jsme pro Vás schopni na míru zorganizovat až pro 50 osob. 

Míst pro sedící
22
Míst pro stojící
0

Rezervovat