PPD

Your venue search made easy

A Villa Richter Restaurants

V těsné blízkosti Pražského hradu s nezapomenutelným výhledem a skvělou gastronomií

Villu Richter tvoří komplex dvou stylově rozmanitých restaurací nalézajících se uprostřed jednoho z nejstarších vinohradů v Čechách. Přijďte prožít kouzlo magických okamžiků s dech beroucím s výhledem na Prahu a vychutnejte si vybrané pokrmy z vysoké gastronomie. Ideální místo pro rodinné oslavy, svatby, firemní večírky, bankety či další společenské akce.

Počet místnosti
3
Kapacita
268 sedících / 400 stojících
Kuchyně
Italská, Česká, Mezinárodní, Dary moře a Rybí
Hlavní chod
185–479 Kč

nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Skleník

Exkluzivní prostor skleníku s křišťálovým lustrem ve tvaru vinné révy a hydroponií , to vše umocněno nádherným výhledem.  Vhodné místo pro obchodní schůzku, firemní akci či rodinnou oslavu.

Míst pro sedící
32
Míst pro stojící
50

Rezervovat

Piano Nobile

Piano Nobile je elegantní restaurace s unikátním interiérem v horním patře klasicistní Richterovy vily. Skládá se z prostor skleníku a čtyř privátních salonků. Ochutnat zde můžete moderní českou a mezinárodní kuchyni.

Míst pro sedící
128
Míst pro stojící
150

Rezervovat

Piano Terra

Piano Terra je restaurace, nacházející se v přízemí vily a přilehlé jižní terase s překrásným výhledem na Prahu. Zastřešení  a  vyhřívání celého prostoru umožňuje pořádání větších společenských  akcí během celého roku.  Těšit se můžete na italskou kuchyni.

Míst pro sedící
140
Míst pro stojící
250

Rezervovat