PPD

Your venue search made easy

U Modré Kachničky

Výjimečné chutě české kuchyně ve stylu interiéru 30. let

Zpomalte, nezapomínejte žít, nezapomínejte jíst. Přijďte se pohodlně usadit do jedné z našich stylových restaurací v srdci staré Prahy. Ve vkusném prostředí v retro stylu třicátých let se vrátíte o pár desetiletí zpět. Přesto budete mít pocit, že jste na správném místě ve správný čas. Budete se u nás cítit jako doma při posezení s Vašimi blízkými, důstojně a úspěšně na pracovním obědě, svůdně a ladně na romantické večeři…

Počet místnosti
3
Kapacita
90 sedících / 110 stojících
Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Hlavní chod
395–595 Kč

přistupný, nekuřácký prostor, přijímá kreditní karty

Místnosti restaurace

Atrium

V našem pestrém jídelníčku najdete především chutné kachní speciality a pokrmy ze zvěřiny doplněné gastronomickými zázraky tradiční české kuchyně. Rozhodně se nebudete nudit ani při výběru z našeho zákuskového menu. Na rozdíl od životních rozhodnutí bude jakákoli Vaše volba správná a provinile sladká.

Míst pro sedící
16
Míst pro stojící
20

Rezervovat

Restaurace s barem

Osobitý retro styl naší restaurace evokuje atmosféru měšťanských salónků ze začátku minulého století. Interiér vybavený starožitným nábytkem a doplňky vytváří originální a útulné prostředí s kouzlem návratu o několik desetiletí zpět. Zanechte rušné velkoměsto za zavřenými dveřmi a nechte se unést atmosférou starých dobrých časů.

Míst pro sedící
28
Míst pro stojící
35

Rezervovat

Hlavní restaurace

Jedinečným gastronomickým zážitkem však Vaše návštěva u nás neskončí. Koncert chutí a barev doplní svým sólem náš stylový klavírista, Vaší večeři dodá příjemný nádech, zpestří Vám zbytek večera a za Vaším dnem vytvoří melodickou tečku.

Míst pro sedící
45
Míst pro stojící
55

Rezervovat