PPD

Your venue search made easy

TRITON Restaurant

Skrytý unikát Václavského náměstí - krápníková jeskyně přímo v centru Prahy.

TRITON Restaurant má pro každého přichystán nezapomenutelný zážitek – genius loci prostoru z roku 1912, originalita původního secesního interiéru, tradice špičkové gastronomie, antický příběh v sochách všude kolem vás. Hosté se do TRITON Restaurantu rádi vracejí nejen kvůli nenapodobitelné atmosféře krápníkové jeskyně, ale i pro skvostnou gurmánskou kuchyni. Každý si v TRITON Restaurantu najde to své. Jedinečné prostory a osobitá atmosféra jsou ideální nejen pro romantickou večeři ve dvou, ale i k pořádání soukromých oslav i obchodních jednání. 

Počet místnosti
2
Kapacita
75 sedících / 75 stojících
Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Hlavní chod
320–800 Kč

přistupný, parkoviště, hotelové pokoje, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Salónek

Nabízíme Vám jedinečný prostor v centru Prahy s osobitou atmosférou a ideální dispozicí pro pořádání soukromých oslav i obchodních jednání. Naším cílem je, abyste si odnesli zážitek z ojedinělého prostředí, špičkové gastronomie a kvalitních služeb.

Míst pro sedící
20
Míst pro stojící
0

Rezervovat

Hlavní restaurace

TRITON je unikátem nejen Václavského náměstí, ale celé pražské gastronomické scény. Kde jinde si můžete pochutnat na specialitách v krápníkové jeskyni, obklopeni původním secesním prostředím. Triton je restaurací ryze českou vyzdvihující čerstvost kvalitních surovin a speciální sezónní bio menu. "Naše pokrmy nasytí vaši duši".

Míst pro sedící
55
Míst pro stojící
0

Rezervovat