PPD

Your venue search made easy

Chateau St. Havel

Přijďte na skvělé jídlo v prostředí pohádkového zámku

Chateau St. Havel  – wellness hotel je kompletně rekonstruovaný novogotický zámek nacházející se v Praze 4 - Krč na vlastních rozsáhlých pozemcích, uprostřed stylového anglického zámeckého parku s několika idylickými rybníky. Hotel nabízí nadstandardní ubytování na zámku v klidném prostředí, s vynikající dopravní dostupností do historického i obchodního centra Prahy. Možnost uspořádání akcí v zámeckých salóncích. 

Počet místnosti
1
Kapacita
400 sedících / 1000 stojících
Kuchyně
Česká, Mezinárodní, Dary moře a Rybí
Hlavní chod
295–655 Kč

přistupný, parkoviště, nekuřácký prostor, hotelové pokoje, dětský koutek, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Místnosti restaurace

Castle restaurant Chateau St. Havel

Jsme připraveni Vám naslouchat a plnit všechna Vaše gurmánská přání. Největší důraz klademe na výběr surovin, proto u nás zpracováváme pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Šéfkuchařem naší zámecké restaurace je milovník kvalitního jídla Ondřej Slanina –mimo jiné protagonista populární kulinářské televizní show "Kluci v akci.”

Míst pro sedící
39
Míst pro stojící
50

Rezervovat