PPD

Your venue search made easy

Hergetova Cihelna

Hergetova Cihelna je živá stylová restaurace na břehu Vltavy s velkolepým výhledem na Karlův most.

Pražané i turisté sem přicházejí ochutnat kreativní variace na oblíbená česká a mezinárodní jídla, gurmánské saláty a vůbec nejčerstvější mořské ryby a produkty. Úchvatný výhled, příjemná atmosféra, rozumné ceny – každý si zde najde to své.

Počet místnosti
5
Kapacita
450 sedících / 500 stojících
Kuchyně
Česká, Mezinárodní
Hlavní chod
235–595 Kč

přistupný, catering mimo místo, parkoviště, nekuřácký prostor, dětský koutek, přijímá kreditní karty, av vybavení k dispozici

Nabídka Cateringu

Zařizujeme, plánujeme a organizujeme různá pohoštění, party a soukromé oslavy, svatební hostiny, obchodní schůzky a firemní oslavy. Prostě vše, co si jen klient může přát. Naši odborníci vyberou a navrhnou ten nejlepší průběh Vašich oslav, naši šéfkuchaři připraví lahodná jídla z těch nejčerstvějších potravin, naši someliéři vyberou ta nejvhodnější a nejlahodnější vína k daným pokrmům a naši číšníci Vám je se vší grácií naservírují.

Místnosti restaurace

Domek u řeky

Stylový a pohodlný prostor přímo na břehu Vltavy s ohromujícím výhledem na Karlův most. Perfektní na vychutnání ledové kávy a lehkých jídel v horkých letních dnech.

Míst pro sedící
50
Míst pro stojící
0

Rezervovat

Kavárna

Klidné a módní prostředí vhodné pro obchodní schůzky, rauty a menší akce.

Míst pro sedící
50
Míst pro stojící
50

Rezervovat

Lounge

Prostorné místo vhodné pro firemní večírky, klidný oběd s přáteli a obchodními partnery, ale také místo plné radosti díky Nedělnímu Brunchi a dětských oslav v dětském koutku s venkovní trampolínou.

Míst pro sedící
100
Míst pro stojící
150

Rezervovat

Hlavní restaurace

Prostor vhodný jak pro organizaci velikých akcí, tak pro romantické večeře ve dvou, nebo příjemné posezení s přáteli. Nezapomenutelná atmosféra s výhledem na Karlův most

Míst pro sedící
130
Míst pro stojící
200

Rezervovat

Terasa u řeky

Nádherný výhled na Karlův most a na celé protější nábřeží. Vychutnejte si místní lahůdky u pozorování pražské vodní dopravy a užívejte si krásný pocit přírody uprostřed Starého města.

Míst pro sedící
170
Míst pro stojící
200

Rezervovat