PPD

Your venue search made easy

Bistro Kaprova

Bistro Kaprova - Bistro v srdci Prahy

Kouzelné bistro a restauraci Bistro Kaprova najdete v srdci historické Prahy pouhých 450 metrů od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina. V Bistru můžete posnídat, poobědvat nebo povečeřet, odnést si něco delikátního s sebou, nebo jen tak posedět s přáteli u sklenky vína, míchaného nápoje či kávy.

 

 

Místní menu spojuje oblíbenou středozemní kuchyni: italskou, španělskou, řeckou, francouzskou s rakouskou nebo i českou gastronomií obohacenou o moderní přístup. Mimo jiné například restaurace spolupracuje s Venclovým statkem v Orlických horách, kde v naprosto jedinečných přírodních podmínkách chovají skotský náhorní skot. Hovězí maso a produkty z něj jsou velmi kvalitní a mají skvělou chuť. Speciálně pro Bistro  Kaprova se vyrábí Prosecco  D.O.C., vyrobené  poblíž  italského  Trevisa  ve  vinařství  La  Farra  di  Soligo. Víno vypěstované v úrodné benátské nížině patří k těm nejlepším díky vysoce kvalitním ručně sbíraným hroznům, ale i technologiím, jakými jsou zpracovávány.

Počet místnosti
1
Kapacita
63 sedících / 80 stojících
Kuchyně
Italská, Česká, Středozemní, Francouzská
Hlavní chod
325–445 Kč

Místnosti restaurace

Bistro Kaprova

Kouzelné bistro a restaurace s nezaměnitelnou atmosférou v srdci historické Prahy má úžasnou historii. Léta zde sídlilo legendární knihkupectví, které se objevilo i v komedii Vrchní, prchni! Část knihkupectví byla v Bistru Kaprova z nostalgie a úcty k tomu prostoru zachována, takže hosté mohou využít bookshop nejenom ke koupi knih, ale i jako čítárnu nebo kavárnu k posezení u kávy. Spodní část Bistra je ideální pro neformální schůzky a klidnější část v Galerii na obchodní jednání či romantická dostaveníčka. Za nevšedním prostorem podtrhujícím jedinečné charisma místa stojí uznávaný český architekt Jaromír Pizinger.

 

Míst pro sedící
63
Míst pro stojící
70

Rezervovat